Сьогодні ми відзначаємо перемогу життя над смертю, світла над темрявою та оновлення всього всесвіту. Воскресіння Христове – це не лише тріумф духу, а й обітниця відновлення для всього Божого творіння.
Як весна пробуджує землю до нового цвітіння, так і Воскреслий Господь закликає нас до оновлення наших сердець та нашого ставлення до навколишнього світу.
Наше великоднє покликання:
Бути вдячними: дякувати Творцеві за красу нашого рідного краю, що є віддзеркаленням Його слави.
Бути відповідальними: плекати життя у всіх його проявах, дбаючи про довкілля як про спільний дім, довірений нам Богом.
Бути світлом: нести радість Воскресіння через конкретні добрі справи, що оздоровлюють і людину, і природу.
Нехай Великодній передзвін наповнить наші оселі злагодою, а серця – невичерпною надією. Бажаємо всім міцного здоров’я, Божої опіки та мудрості бути добрими управителями земних благ. Хай світло Воскресіння осяє нашу Україну та обдарує нас перемогою і довгоочікуваним миром!
З молитвою та благословенням
Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії



