Зі святом Великодня! 

Сьогодні ми відзначаємо перемогу життя над смертю, світла над темрявою та оновлення всього всесвіту. Воскресіння Христове – це не лише тріумф духу, а й обітниця відновлення для всього Божого творіння.

Як весна пробуджує землю до нового цвітіння, так і Воскреслий Господь закликає нас до оновлення наших сердець та нашого ставлення до навколишнього світу.

Наше великоднє покликання:
Бути вдячними: дякувати Творцеві за красу нашого рідного краю, що є віддзеркаленням Його слави.
Бути відповідальними: плекати життя у всіх його проявах, дбаючи про довкілля як про спільний дім, довірений нам Богом.
Бути світлом: нести радість Воскресіння через конкретні добрі справи, що оздоровлюють і людину, і природу.

Нехай Великодній передзвін наповнить наші оселі злагодою, а серця – невичерпною надією. Бажаємо всім міцного здоров’я, Божої опіки та мудрості бути добрими управителями земних благ. Хай світло Воскресіння осяє нашу Україну та обдарує нас перемогою і довгоочікуваним миром!

З молитвою та благословенням
Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в