Коли природа прокидається після зимового сну, хочеться не тільки бачити перші квіти, а й почути веселі пташині співи. Саме вони є головними вісниками весни!
Щоб ближче познайомитися з пернатими друзями, учні 5–6 класів Буштинського ліцею разом із вчителькою біології Ларисою Поп вирушили на екскурсію-спостереження до зоокуточка селищного парку імені Богдана Хмельницького.
Це була справжня «пташина пригода»! 🦜 Діти не просто розглядали екзотичних і місцевих птахів: павичів, цесарок, голубів, папуг, качок-мандаринок, лебедів – а ще й дізналися багато цікавого про їхні звички, середовища проживання та поведінку.
Впродовж всієї прогулянки педагогиня пояснювала учням, як важливо зберігати пташиний світ, цінувати народні традиції та вміти спостерігати красу в простому: у щебетанні, пір’ї, польоті.
Захід відбувся в рамках проєкту «Спостереження за птахами як елемент природотерапії», що реалізується Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) у співпраці з Комісією з питань екології МГКЄ та природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Erzbistum Bamberg), керівниця проєкту Nataliya Kulya.
Інформаційна служба IRCEF









