Учні 7–8 класів Тур’я Реметівського ЗЗСО разом із вчителькою біології та екології Орисею Кречко взяли участь у пізнавальній екскурсії-спостереженні, присвяченій птахам рідного краю.
Під час прогулянки школярі навчилися користуватися біноклем, спостерігали за лелеками, слухали стукіт дятла та звертали увагу на інших птахів. Водночас діти дізнавалися про важливу роль пернатих у природі та необхідність їх охорони.
Заняття мало і терапевтичну мету. Перебування на природі, спостереження за живими істотами та спокійна атмосфера сприяли зниженню напруги, покращенню емоційного стану учасників. Така природотерапія особливо корисна дітям у сучасних умовах.
Захід відбувся в рамках проєкту «Спостереження за птахами як елемент природотерапії», що реалізується Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) у співпраці з Комісією Комісія з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії та природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Erzbistum Bamberg), керівниця проєкту Nataliya Kulya.
Інформаційна служба IRCEF
#ПриродаЗцілює #ДітиІЕРС #Екопідтримка #ПтахиМир #ПриродаПротиТривоги #ПсихологічнаРеабілітаціяДітей #ЕКОреабілітація










