В Ужгородській школі №6 починають підгодовувати птахів

В Ужгородській загальноосвітній школі провели цикл екологічних уроків, на яких вчителька Ганна Попович навчала дітей допомагати птахам взимку.

Після серії уроків на природоохоронну тематику в Ужгородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 імені Василя Степановича Гренджі-Донського було проведено урок-бесіду з учнями, на якому вчителька Ганна Попович розповіла про допомогу птахам взимку.

Під час уроків педагогиня використовувала матеріали, які отримала влітку від Інституту еколого-релігійних студій – інформаційні постери про червонокнижні види птахів. Завдяки ним учні із завзяттям взялись ознайомлюватись з представниками пташиного світу, розпитували про особливості кожного виду, їхні раціони, території поширення тощо.

У результаті, детально вивчивши інформацію про пернатих, які мешкають на Закарпатті, учні виготовили для них годівнички, щоб допомагати птахам у холодні пори року. Після уроків нові будиночки для птахів повісили в шкільному саду. З приходом перших заморозків діти почали приносити правильні гостинці для птахів: несмажене насіння та крупи – і спостерігати за ними на перервах.

Захід відбувся в рамках співпраці Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Olexander Bokotey) із Союзом охорони природи Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в