У Берегові після реабілітації випустили на волю сову сіру

Однією з найемоційніших митей свята, що відбулося 16 липня з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України на території «Графського двору» в Берегові, став випуск на волю сірої сови, яку доглядав експерт IRCEF Леонід Покритюк. Завдяки піклуванню, терпінню та знанням орнітолога птах повністю одужав і того дня впевнено злетів на верхівку дерева – під гучні оплески дітей та дорослих.

На заході юні учасники також розмальовували зображення птахів, брали участь у квесті, співали пісні та відповідали на вікторинні запитання про змій, адже 16 липня відзначався і Всесвітній день змій.

Природотерапевтичні практики стають дедалі актуальнішими в наші непрості часи, особливо для дітей. Ця подія стала яскравим прикладом того, як турбота про природу може дарувати надію та внутрішнє відновлення.

Захід відбувся в рамках проєкту «Спостереження за птахами як елемент природотерапії», що реалізується Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) у співпраці з Комісією з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії та природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Erzbistum Bamberg), керівниця проєкту Nataliya Kulya.

Інформаційна служба IRCEF

#ПриродаЗцілює #ДітиІЕРС #Екопідтримка #ПтахиМир #ПриродаПротиТривоги #ПсихологічнаРеабілітаціяДітей #ЕКОреабілітація

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в