У Тур’є-Реметівському ЗЗСО вчителька біології та екотренерка IRCEF Орися Кречко провела серію весняних занять про первоцвіти для учнів 7-А та 7-Б класів.
Учні 7-А класу вирушили на пізнавальну екскурсію до весняної галявини, де спостерігали за білоцвітом весняним та проліскою дволистою. Вони фотографували, вивчали рослини та дізнавалися про їхню роль у природі. Помітивши зменшення кількості цих квітів, школярі ініціювали акцію з поширення інформаційних листівок із закликами берегти первоцвіти.
Натомість 7-Б клас взяв участь у тематичному заході в школі. Вони усвідомлювали цінність первоцвітів і важливість їхнього збереження, переглядаючи мультимедійну презентацію, граючи у вікторину «Впізнай первоцвіт», створюючи творчі малюнки та поширюючи правила поведінки в природі, що допоможуть зберегти ці перші весняні квіти.
Захоплення, знання й екологічна свідомість — усе це поєднали заняття, які надихнули учнів стати друзями природи.
Заходи відбулися в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).
Інформаційна служба IRCEF













