Учні Мукачівського ліцею №11 разом з вчителькою біології та екології, екотренеркою IRCEF Надією Зімовською дослідили вплив війни на довкілля, використовуючи приклади наслідків ведення бойових дій на території України та в інших регіонах світу.
На занятті обговорювали масштабні втрати природи: пошкодження лісів, забруднення води, повітря та ґрунтів, загибель та зникнення видів тощо. Школярі працювали з таблицями-дослідженнями, виконували творчу вправу «Усний малюнок», аналізували ситуацію в малих групах та презентували власні висновки й ідеї.
Як зауважила вчителька, цей урок допоміг дітям глибше усвідомити, що збереження навколишнього середовища – це питання безпеки, яке стосується кожного.
Учні ж поділилися такими враженнями від почутого на занятті:
– «Мені стало дуже сумно, але водночас захотілося більше дбати про природу»
– «Я хотів би допомагати прибирати сміття або садити дерева після війни»
Захід відбувся в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).
Інформаційна служба IRCEF










