Обговорюємо з дітьми вплив війни на довкілля

Учні Мукачівського ліцею №11 разом з вчителькою біології та екології, екотренеркою IRCEF Надією Зімовською дослідили вплив війни на довкілля, використовуючи приклади наслідків ведення бойових дій на території України та в інших регіонах світу.

На занятті обговорювали масштабні втрати природи: пошкодження лісів, забруднення води, повітря та ґрунтів, загибель та зникнення видів тощо. Школярі працювали з таблицями-дослідженнями, виконували творчу вправу «Усний малюнок», аналізували ситуацію в малих групах та презентували власні висновки й ідеї.

Як зауважила вчителька, цей урок допоміг дітям глибше усвідомити, що збереження навколишнього середовища – це питання безпеки, яке стосується кожного.

Учні ж поділилися такими враженнями від почутого на занятті:
– «Мені стало дуже сумно, але водночас захотілося більше дбати про природу»
– «Я хотів би допомагати прибирати сміття або садити дерева після війни»

Захід відбувся в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в