Нова зустріч – нові обрії співпраці: візит капелана о. Мартіна Андялоші до офісу Комісії з питань екології МГКЄ

19 червня в офісі Комісії з питань екології Мукачівської греко-католицької єпархії відбулася тепла та змістовна зустріч із отцем Мартіном Андялоші — капеланом при Державній спеціальній службі транспорту України.

Комісію з питань екології та отця Мартіна пов’язує плідне співробітництво, що триває вже кілька десятиліть. Отець Мартін завжди був відомий як священник-екологіст, який глибоко розуміє важливість християнської відповідальності за створений світ.

Під час зустрічі обговорювалися можливості організації екологічних ретритів для військовослужбовців та їхніх родин. Такі ініціативи мають стати простором не лише для духовного відновлення, але й для поглиблення екологічної свідомості, вдячності за дар життя й природи, споглядання Божого творіння та відновлення внутрішнього миру.

Комісія з питань екології щиро вдячна отцю Мартіну за його постійну підтримку та готовність до нових спільних кроків у служінні Богу, людям і довкіллю.

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в