З нагоди Міжнародного дня біорізноманіття, 22 травня, для учнів першого класу Ужгородського греко-католицького приватного ліцею «ТеоБенд» було проведено пізнавально-виховний захід на тему «Правила поведінки в природі. Червона книга України», куратором якого була експертка ІЕРС Оксана Кремінь.
Школярі дізналися, що таке біорізноманіття, чому воно важливе для життя на планеті, а також познайомилися з тваринами та рослинами, занесеними до Червоної книги України.
Окрему увагу Оксана Іванівна приділила правилам поведінки в природі. Учасники заходу із цікавістю обговорили, чому не можна смітити в лісі, ламати гілки дерев, знищувати мурашники чи зривати рідкісні рослини.
Для закріплення вивченого матеріалу кожен учень створив власний малюнок на тему «Як я поводжусь у природі». Яскраві й щирі роботи засвідчили, наскільки важливою для дітей є турбота про навколишнє середовище.
Справжнім сюрпризом для всіх став гість заходу – живий хом’ячок, який мешкає в живому куточку КЗПО «ПАДІЮН». Діти з радістю спостерігали за його поведінкою, дізналися про умови догляду за дрібними тваринами, а також поговорили про те, що будь-яка жива істота – це відповідальність і турбота.
Захід відбувся в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).
Інформаційна служба IRCEF

















