«Лелека – птах щастя та символ родинного тепла» – пізнавальне заняття для школярів

У Широківській ЗОШ І–ІІІ ступенів відбувся захід про одного з найулюбленіших птахів українців – лелеку. Метою заняття було ознайомити дітей із особливостями життя цього птаха, його поведінкою, харчуванням і міграцією, а також формувати дбайливе ставлення до живої природи.

Екотренерка Інституту еколого-релігійних студій Юрина Кляп розпочала зустріч із дружньої розмови: чи бачили учні вже цього року лелеку, де він мешкає, та чому викликає таку симпатію у людей.

Діти переглянули пізнавальне відео, з якого дізналися:

  • який вигляд має та як поводиться білий лелека;
  • де й як він облаштовує гніздо;
  • чим харчується та як піклується про потомство;
  • куди мандрує на зиму й коли повертається додому.

Окрема увага була приділена чорному лелеці – рідкісному виду, занесеному до Червоної книги України.

У творчій частині заняття діти із захопленням малювали лелек на інформаційних аркушах, поєднуючи креативність із новими знаннями. А завершили прочитанням легенди про цього символічного птаха та розмовою про те, як кожен із нас може допомагати природі щодня.

Захід відбувся в рамках проєкту «Спостереження за птахами як елемент природотерапії», що реалізується Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) у співпраці з Комісією з питань екології МГКЄ та природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Erzbistum Bamberg), керівниця проєкту Nataliya Kulya.

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в