Катехизи про творіння з екопросвітницьким аспектом

Партнер Інституту еколого-релігійних студій, постійний учасник Міжрелігійного і екологічного громадянського форуму отець Ігор Плевський є священником у Греко-Католицькій парохії Кишинів (Молдова). Він сумлінно несе своє священиче покликання, служачи Богу і людям у цій парохії, як душпастир, так і катехит. Такі катехизи відбуваються щосуботи об 11.00 у Капелі Римсько-Католицького Кафедрального Собору.

Діти та молодь дуже потребують духовного росту та наставництва, і отримують таку можливість у “недільній школі” парохії. Під час цих катехиз важливим є в першу чергу зрозуміти суть творіння – звідки і яким чином походить світ, роль людини в ньому. Це важливо для формування світоглядної картини світу. Не менш важливим є розуміння гармонійного співіснування людини і творіння – природи. Одна з таких катехиз з екологічним аспектом відбулась 26 листопада 2022 року. Під час катехизи малі парафіяни засвоїли, що  кожен уже сьогодні має зробити рішучий крок у власному наверненні до відповідальних взаємин людини з довкіллям. 

Захід проведено у рамках проєкту «Церкви, релігійні та громадські організації для екоосвіти національних меншин», що реалізується Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) (керівник Олександр Бокотей ) у співпраці зі Союзом охорони природи Німеччини (NABU Bundesverband , NABU International) за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини (Federal Foreign Office of Germany #AA_Kultur) координатори проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), Nataliya Kulya (IRCEF).

#CivilSocietyCooperation, #AA_Kultur

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в