«Хто це щебече?» – інтерактивний урок із пернатим гостем


Першокласники Ужгородського греко-католицького приватного ліцею «ТеоБенд» вирушили в справжню пташину пригоду разом із екотренеркою IRCEF та волонтеркою Комісії з питань екології МГКЄ Оксаною Кремінь. Малеча дізналася, хто такі осілі та перелітні птахи, чим вони живляться, яку роль відіграють у природі та як піклуватися про пернатих друзів.

Заняття поєднувало теорію, гру, загадки, візуальні матеріали та творчі завдання. А справжнім сюрпризом став живий гість – папуга Річі з куточка живої природи КЗПО «ПАДІЮН». Безпосереднє спілкування з птахом викликало в дітей щире захоплення та допомогло їм краще зрозуміти поведінку пернатих і важливість дбайливого ставлення до них.

«Папуга був дуже гарний, і він гомонів!», «Я дізнався, що пінгвіни – це птахи!», «Хочу теж мати папужку вдома!» – ділилися враженнями школярі.

Захід відбувся в рамках проєкту «Спостереження за птахами як елемент природотерапії», що реалізується Interreligious and environmental civil forum of Eastern Europe (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) у співпраці з Комісією з питань екології МГКЄ та природоохоронними підрозділами Церков за партнерської підтримки Архідієцезії Бамберга (Erzbistum Bamberg), керівниця проєкту Nataliya Kulya.

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в