\”Я сортую, а ти?\”: в Ужгороді з\’явилася перша сортувальна еко-точка

\""Я

У креативній частинці Ужгорода – провулку Гірчичне зерно з\’явився креативний сортувальний пункт. Про це інформує сайт \”0312\” із посиланням на сюжет телеканалу \”21 Ужгород\”.

Мiстер-рот, який поглинає смiття. Так сьогоднi виглядає облаштований пункт, куди ужгородцi можуть приносити вiдсортованi вiдходи.

Провулок Гiрчичне зерно, що у самiсiнькому центрi Ужгорода, мiсцевим жителям давно вiдомий як креативна мiсцина. І навiть делiкатна проблема не змусила зрадити власним принципам.

Джерело: https://zak-kor.net/53393-ya-sortuyu-a-ti-v-uzhgorod-zyavilasya-persha-sortuvalna-eko-tochka.html

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в