Як народжуються парки…

\"\"/

В Урочищі Дубки 11 квітня 2019 року заклали дендропарк, де насадили різні види лісових культур. Це відбулось під час акції \”Майбутнє лісу у твоїх руках\” яку напередодні анонсувало Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Було запрошено долучитись до «зеленої» акції та внести свій вклад у заліснення Українських Карпат працівників влади, преси, учнів місцевої ЗОШ, а також працівників Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. В акції взяв участь і учасник ІRCEF Біланич М.М.

Початок акції був об 11 00. Лісівники ДП «Ужгородський лісгосп» забезпечили присутніх посадковим матеріалом та інвентарем.

Після насадження майбутнього парку учасники отримали корисні призи на згадку про подію.

Про подію в новинах: https://zakarpatlis.gov.ua/moskal-zrobyv-huchnu-zaiavu-shchodo-zakarpats-kykh-lisiv/

http://karpatvisnuk.com.ua/all-news/transkarpatia/kerivnictvo-dfs-u-zakarpatskij-oblasti-vzyalo-uchast-u-stvorenni-dendroparku.html




Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в