ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТЕ СУМЛІННЯ!!!

28 квітня 2018 року о 13.00, на парафії Святого Архистратига Михаїла (м. Ужгород, вул. Докучаєва. 27) відбувся «парафіяльний екопікнік» під лозунгом \”Чисте довкілля-чисте сумління\” за участі членів комісії з екології МГКЄ та організації ГО \”Паралельний світ\”. Його метою було: прославити Бога за створений Богом світ, за Його милість стосовно створіння та закликати людей бути відповідальнішими до природного довкілля.
Розпочався захід акафістом «Слава Богу за все» який очолив о. Василь Бляшин. Під час екопікніка було проведено майстер-клас по виготовленню екопросвітницьких стендів для сортування відходів та турнір з шахмат. Також діти та молодь вправлялись у складанні пазлу \”Закарпатська область\”Майстер-клас по виготовленню екологічних стендів провів Андрій Доніченко.

 

\"\"\"\" \"\"\"\"

\"\" \"\"

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в