У Веселівській об’єднаній територіальній громаді (Запорізька область) побудували сонячну електростанцію потужністю 16 МВт

\"На

Ще з 90-х років на цьому місці були залишки консервного заводу і звалище сміття, однак громада знайшла території краще застосування. Історію активних мешканців читайте та дивіться у матеріалі Ukraїner. Країна зсередини ⏩ 

🌿 Місцеві мешканці розповідають, що самотужки вони б не змогли розчитистити цю територію. Тому знайшли інвестора, який у них повірив — і спільними силами перетворили закинуту пустку на сонячний парк. Він дає роботу понад 20 мешканцям Веселого, а вироблену енергію віддає у мережу.

💪 Хочете, щоб в Україні було більше таких активних громад, які розвивають відновлювану енергетику? Підпишіть звернення до політиків ⏩ 

Джерело: https://www.facebook.com/ecodiya/photos/a.760115297411778/2335120076577951/?type=3&theater

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в