У багатьох гірських селах Закарпаття люди викидають сміття виключно в річки (ФОТО)

А потім ми дивуємося, чому стаються руйнівні паводки

Викидання сміття в річки – проблема давня. І вона досі не вирішена. З різних причин. Нема інформаційних кампаній з роз\’ясненням шкідливості таких дій, нема виховної роботи в навчальних закладах щодо цієї проблеми, немає організації прибирання сміття в селах.

А потім все це відбивається на природі.

Читайте:  Паводок – це кара закарпатцям за хамське відношення до природи

Ось допис у соцмережах громадського активіста з Тячівщини Траяна Мустяце:

\”Про забруднення закарпатських річок в одній знимці.
А ви думали, сміття викидають вночі, щоб ніхто не бачив? Ховаючись?
Викидати сміття в річки вважається настільки нормальним явищем, що коли робиш зауваження, то на тебе дивляться. як на дивака.
\”А куды го метати?\”
\”Муй дідо сяк чинив, няньо сяк чинив, усе так было тай є\”
\”Повінь знесе дулу мадярам, нибіда\” (типу жарт)
А ви б підтримали введення величезних штрафів за подібний викид сміття поза сміттєзвалищами?\”

\"20106306_1075779402523186_2719482398185674313_n\"

http://prozak.info/ZHittya/Ekologiya/U-bagat-oh-girs-kih-selah-Zakarpattya-lyudi-vikidayut-smittya-viklyuchno-v-richki-FOTO

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в