Суд у Львові залишив територію \”Кірпічки\” громаді Ужгорода

Рішення про відмову у продовженні договору оренди парку Перемоги залишив у силі апеляційний господарський суд.

\"Суд

Західнийапеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду Закарпатської області (головуючий суддя – О. Васковський), яким відмовлено орендарю у поновленні договоруоренди парку Перемоги, відомого в Ужгороді як \”Кірпічка\”.

Про таке Закарпаття онлайн повідомила зі Львова за підсумками судового засідання правозахисниця Наталя Майстренко.

Позиція Ужгородської міської ради як відповідача була підтриманав суді органом прокуратури, що сприяло позитивному вирішенню питання щодо захисту зеленої зони, яка є громадським простором.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у суді забудовник наполягав на забудові «Кірпічки» та, відповідно, на скасуванні відповідного рішення суду 1-ї інстанції про відмову у визнанні дійсного договору оренди території навколо озера по вул. М.Заньковецької в Ужгороді на наступні 10 років для багатоквартирного будівництва.

Джерело:

\"\"

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в