ПІД ТИСКОМ ГРОМАДСЬКОСТІ МОСКАЛЬ ПРИЗУПИНИВ БУДІВНИЦТВО МГЕС НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО ЗАКАРПАТТЯ (ДОКУМЕНТ) (ФОТО)

Про таке повідомляє громадський діяч Віталій Грегор.

\"ПідСьогодні голова Закарпатської ОДА після зустрічі з представниками громад Хустщини та громадських організацій все ж видав розпорядження, яким зобов\’язав усіх голів РДА призупинити видачу дозволів на будівництво МГЕС до введення в дію нового екоголічного законодавства – ЗУ \”Про оцінку впливу на довкілля\”, який підписаний Президентом України, але буде введений в дію в грудні 2017 р., повідомив за підсумками зустрічі громадський правозахисник Віталій Грегор.

Публічну обіцянку про видачу цього рішення губернатор дав на попередній зустрічі-мітингу 21 липня, після того як скасував 3 розпорядження голови Хустської РДА Н.Павлія щодо будівництва МГЕС, як такі що порушують інтерест громад. Приводом такого рішення стали протестні дії захисників р.Ріка із числа жителів Хустщини, в т.ч із перекриттям дороги Хуст-Долина, громадські слухання в Липчі та Кошелеві 10 липня, мітинг в Хусті 15 липня, за наслідками якого було зібрано підписи майже 3000 мешканців.

Спочатку Г.Москаль знову спробував відкласти підписання такого розпорядження, однак під тиском громадськості все ж підписав, убезпечивши хоч на певний час край від спорудження на річках області міні-ГЕС.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

31 липня 2017р.

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в