На Зелені свята УГКЦ закликає прикрашати домівки квітами замість гілля

\"На

Фото: соцмережі

Напередодні Зелених свят, які відзначають на п’ятдесятий день після Пасхи, УГКЦ закликає парафіян причепурити свої домівки і храми квітами, але не обламувати для цього гілки дерев.

Про це у Львівській архиєпархії УГКЦ закликали неодноразово. Наводимо частину офіційного звернення УГКЦ щодо прикрашання домівок на Зелені свята:

«Звичаєм замаювання домівок та храмів християнами сьогодні, на жаль, зловживається і він втрачає первісне своє значення, перетворюється на шкідливу, руйнівну практику, яка йде в розріз з християнським віруванням. Вирубуються цілі дерева, наприклад, берізки, що не має жодного символічного значення – життя. Як альтернативу, пропонується прикрашати свої домівки та храми квітами та зеленню, виплеканими та вирощеними власними руками.

Саме в такий спосіб ми свідчитимемо, що є справжніми та свідомими християнами, котрі розуміють, що світ навколо нас створений Богом, а ми покликані його зберегти і піклуватися ним, а не знищувати; робити добрі вчинки з тими речами, які дарував нам Творець.

Така негативна поведінка щодо вирубки дерев, вирізування, виломлювання гілок тощо призводить до гріха проти довкілля, а тому згідно з вченням Церкви «хто грішить проти довкілля, грішить проти Творця його», − йдеться у зверненні.

Джерело інформації: http://leopolis.news/na-zeleni-svyata-ugkts-zaklykaye-prykrashaty-domivky-kvitamy-zamist-gillya/

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в