Закарпатка візьме участь у саміті ООН з питань клімату у Нью-Йорку (ФОТО)

\"\"


Закарпатка, активістка руху Free Svydovets, Іріс Дель Соль візьме участь у саміті ООН з питань клімату, що відбудеться 21 вересня у Нью-Йорку.

Вітаємо молоду та енергійну Іріс, бажаємо кожному з нас такого завзаття та цілеспрямованості, відповідальності та усвідомленості!
Сягаючи вершин: Активістка із Закарпаття візьме участь у саміті ООН у Нью-Йорку

Історична подія стане платформою для молодих лідерів, які займаються питаннями екології та змін клімату, щоб спільно продемонструвати свої варіанти вирішення проблем. Це буде найбільший збір молодих лідерів, які працюють у сфері екології та збереження клімату в історії ООН.

Іріс Дель Соль – молода юристка з екологічних питань та активістка з України. Вона бореться проти урбанізації дикого гірського масиву в Карпатах. Іріс виросла на Закарпатті, на Хустщині, серед прекрасної природи, тому вона дуже чутлива до вирубки лісів та неналежного ставлення до наколишнього середовища. Вона створила спільноту Free Svydovets – рух, до складу якого входять 30 громадян та міжнародних неурядових організацій.

Понад 7000 молодих людей віком від 18 до 29 років подали заявку на участь у молодіжному саміту з питань клімату. Іріс Дель Соль стала однією з 500 молодих людей з усього світу, відібраних для участі у Саміті.

\"\"

Під час заходу запланована робоча платформа, що об’єднує молодих активістів, інноваторів, підприємців, які борються зі змінами клімату.

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в