\”Вітаємо в Закарпатті\” – пляшки, сміття та захаращені гірські потічки / ФОТО

Це, нажаль, перше, що бачать гості Срібної землі, прямуючи сюди залізницею через Бескидський тунель.

На тлі живописних гірських пейзажів поблизу залізничних станцій з-під снігу чи не повсюдно проглядаються наслідки життєдіяльності людей – пластикові, скляні пляшки, купи недопалків та побутового сміття.

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше, залізнична станція у горах Закарпаття зустрічає туристів блювотою.  https://goloskarpat.info/society/5a4cb1fb5a995/?utm_content=03131

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в