Відзначення Всесвітнього Дня Води

\"Це
\"Це

____________________________________________________________________

   

\"Це

22 березня 2019 р. у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького Інститутом еколого-релігійних студій (Інститут є співзасновником Міжрелігійного природоохоронного і громадянського форуму Східної Європи), в рамках Програми співпраці з Союзом охорони природи Німеччини (NABU) було проведено екоосвітню акцію по відзначенню Всесвітнього Дня Води. Всесвітній день води – міжнародний день ООН, запроваджений Генеральною Асамблеєю в 1993 році. Найважливішою частиною акції була презентація співробітника Інституту еколого-релігійних студій Михайла Біланича на тему «Проблема водних ресурсів Закарпаття та Міжнародний день води». В екологічній акції взяли участь студенти Ужгородського торговельно-економічного інституту УТЕК КНТЕУ, студенти Ужгородського національного університету, інших навчальних закладів Ужгорода. Актуальність і важливість теми підсилив спеціальний відеоролик про багатство, красу і вразливість рік, озер та інших водних ресурсів Закарпаття, а також найважливіші проблеми, пов’язані з ними та шляхи їх вирішення. Для учасників екоосвітньої акції також була проведена екскурсія «Природа рідного краю», під час якої на основі експозицї «Природа Закарпаття» було висвітлено життя рослинного та тваринного світу водойм і річкових долин Закарпатської області. За результатами просвітницької екоакції було окреслено шляхи подальшої співпраці з навчальними закладами Ужгорода і намічено напрямки по залученню молоді у вирішення екологічних проблем краю… За інформацією прес-служби IRCEF
 

\"\"
Лекцію провів завідувач сектору природи відділу історії та краєзнавства, співробітник Інституту еколого-релігійних студій Біланич М. М.

Фотовиставка «Трансільван

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в