В Україні планують встановлювати автомати для збору пластикових пляшок

\"\"/

22850

В уряді пропонують змінити державні будівельні норми щодо доброустрою і зобов’язати встановлювати у громадських місцях фандомати – пристрої для збирання пластикових пляшок

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, – пише espreso.tv.

Варто зауважити, що в уряді наразі лише вивчають іноземний досвід зі встановлення таких пристроїв. “Думаю, в Україні це теж могло би спрацювати, тому наразі хочемо більш детально вивчити іноземний досвід для внесення відповідних змін у державні будівельні норми. Поки що орієнтовний розрахунок такий: 1 фандомат на 5 тисяч людей”, – повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в