В Ужгороді вперше провели екологічну акцію плогінг

Це новий рух серед еко-активістів та фізично активних людей.

Замість звичайної пробіжки засміченими місцями, бігуни беруть із собою пакет та прибирають узбіччя.

Сьогоднішню акцію провели в парку Перемоги, більше відомому як Кірпічка. Організатори кажуть – місце вибрали не випадково – тут часто відпочивають місцеві і залишають після себе купи непотребу. Тільки сьогодні зібрали близько десяти кілограмів- скла, органіки та залишків одягу.

Учасники акції розповідають – прибирати і водночас бігати доволі складно. Проте таким чином спалюється більше калорій. Планують проводити плогінг декілька разів на рік, щоразу вибираючи нові місця та залучаючи більше людей.

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в