Радянське бачення енергетики передбачало активну побудову атомних електростанцій. Особливістю їх роботи є те, що вони дуже повільно нарощують або зменшують потужність, тому різкі маневри просто небезпечні. Саме тому атомні електростанції не можуть збільшувати виробництво під час вечірніх піків і зменшувати його вночі, коли настає “нічний провал”. “Зайву” електроенергію з атомних електростанцій вночі потрібно або використовувати, або накопичувати. Роль накопичення в Радянському Союзі відігравали ГАЕС. Останні не виробляють первинну електроенергію, а лише дозволяють накопичувати, зберігати та видавати енергію у Читати далі » 6 Травня, 2017 Коментарів немає
Вперед у минуле. Чи потрібні Україні нові великі греблі Читати далі » 5 Травня, 2017 Коментарів немає
Кривий Ріг має намір інвестувати до 2025 року у сталий енергетичний розвиток 6 млрд грн Читати далі » 4 Травня, 2017 Коментарів немає
Дитячий Великодний виступ на тему \”Створіння воскресає в Христі\” Читати далі » 1 Травня, 2017 Коментарів немає
Дитячий Великодний виступ на тему \”Створіння воскресає в Христі\” Читати далі » 1 Травня, 2017 Коментарів немає
Дитячий Великодний виступ на тему \”Створіння воскресає в Христі\” Читати далі » 1 Травня, 2017 Коментарів немає
Дитячий Великодний виступ на тему \”Створіння воскресає в Христі\” Читати далі » 1 Травня, 2017 Коментарів немає