Анонс: Конференція “Презентація результатів методичних екоосвітніх доробків у співпраці NABU-IRCEF”

23-25 листопада в м. Ужгород, у резиденції єпископів МГКЄ , пл. Бачинського, 1а, відбудеться конференція за результатами проєкту «Церква та НУО задля екоосвіти національних та вразливих меншин.

Під час конференції будуть представлені результати мультиплікації методів та продуктів екологічного виховання молоді важкодоступних соціальних груп та національних меншин Закарпаття та країн Східного Партнерства: Грузії та Молдові, які досягались за допомогою громадських організацій та Церкви.

На конференцію запрошуються делегати «екологічних» відділів Церков та релігійних організацій, представники громадських організацій, навчальних закладів, влади, преси, наукового співтовариства України та Німеччини (очікується не менше 25 учасників).

Програма конференції:

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в