У Вишоватській гімназії відбулася чудова екоініціатива — учні старших класів разом з учителькою біології Тетяною Блешинець висадили на пришкільній території «Алею Перемоги» із сакур, а також кущі туї та квітучі рослини.
Ця традиція вже стала доброю традицією в закладі освіти: школярі не лише озеленюють територію, а й турботливо доглядають за насадженнями, формуючи екологічну культуру та повагу до природи.
«Школа — наш спільний дім, територія якого потребує догляду та турботи», — ділиться пані Тетяна.
Захід відбувся в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU Bundesverband, NABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).
Інформаційна служба IRCEF










