«Алея Перемоги» зазеленіла у Вишоватській гімназії!

У Вишоватській гімназії відбулася чудова екоініціатива — учні старших класів разом з учителькою біології Тетяною Блешинець висадили на пришкільній території «Алею Перемоги» із сакур, а також кущі туї та квітучі рослини.

Ця традиція вже стала доброю традицією в закладі освіти: школярі не лише озеленюють територію, а й турботливо доглядають за насадженнями, формуючи екологічну культуру та повагу до природи.

«Школа — наш спільний дім, територія якого потребує догляду та турботи», — ділиться пані Тетяна.

Захід відбувся в рамках співпраці Міжрелігійного та громадянського природоохоронного форуму Східної Європи (IRCEF) (керівник Oleksandr Bokotey) із Союзом охорони природи та біорізноманіття Німеччини (NABU BundesverbandNABU International), керівник проєкту Ivan Tymofeiev (NABU), координаторка проєкту Nataliya Kulya (IRCEF).

Інформаційна служба IRCEF

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в