22 квітня у світі відзначили День Землі

 


22 квітня у світі відзначили День Землі. Мета його – привернути увагу кожної людини на проблеми екології нашої планети. Саме в цей день у 1970 році в США відбулась акція намір якої, захистити навколишнє середовище від згубного впливу людини. Пересічні закарпатці про День Землі 22 квітня знають мало. Тим часом науковці та священнослужителі спільні в одному: відзначення таких днів у кожного повинен бути щоденно. Адже тільки від людини залежить наскільки буде збережена природа і чи побачать її такою наші нащадки, якою ми бачимо її сьогодні, а можливо й кращою.

День Землі

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в