Ліцеїсти «ТеоБенду» разом з педагогинею школи та активісткою IRCEF Сімоною Бондарєвою занурилися у світ грибів під час тематичного екоосвітнього заходу, який пройшов цього тижня.
Екологічна бесіда про ксилолу звичайну стала захопливим дослідженням для учнів Ужгородського греко-католицького приватного ліцею «ТеоБенд», яку провела експертка ІЕРС Оксана Кремінь.