УКРАЇНА НАКОПИЧИЛА 5 МЛРД ТОНН НЕБЕЗПЕЧНИХ ВІДХОДІВ

За даними офіційної статистики, в Україні накопичено близько 5 млрд тонн небезпечних відходів. Значна частина з них становить серйозну екологічну загрозу, адже зберігається в неналежному стані, передає УНН.

В Стратегії поводження з відходами до 2030 року, опублікованій в «Урядовому кур\’єрі», йдеться про те, що видалення і зберігання такої кількості відходів обійдеться в приблизно 600 млн. грн. Особливу групу небезпечних відходів становлять непридатні та заборонені до використання хімічні засоби захисту рослин. Станом на початок 2017 року їх залишалося близько 8, 5 тис тонн. Ситуація ускладнюється відсутністю відповідної інфраструктури і потужностей для накопичення і знешкодження небезпечних відходів.

«В Україні існує близько 300 накопичувачів небезпечних відходів, які побудовані без належного технічного захисту і стали джерелом небезпеки регіонального масштабу. Обладнані сховища для зберігання і установки для їх знешкодження мають окремі суб\’єкти господарювання, – йдеться в документі».

http://ecotown.com.ua/news/Ukrayina-nakopychyla-5-mlrd-tonn-nebezpechnykh-vidkhodiv/

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в