Божественная Літургія до Дня Творця в Ужгороді

\"\"Святкова Архієрейська Служба Божа з нагоди початку Церковного року та подяка за створіння.   https://www.youtube.com/watch?v=KXUtL5nbMuA&feature=youtu.be Перед Божественною Літургією  вірники молились акафіст \”Слава Богу за все\”  https://www.youtube.com/watch?v=yUUSY9QhWTM&t=2s

Свято-Пантелеймонівська каплиця на території Ужгородської міської дитячої лікарні.

 

 

\"\" \"\" \"\" \"\"

Також інформацію можна знайти у Фейсбук-групі:
Греко-Католицьке Закарпаття добавил(-а) 30 новых фото в альбом «Архієрейська Служба Божа з нагоди початку Церковного року».

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в