У Берегові продовжують активно сортувати сміття (ФОТО)

\"\"
\"\"

Неділя, 29.12.2019 | 18:0527 0

До хорошої справи долучилися учні ЗОШ у селі Мужієво.

А от прийняв вторинну сировину приймальний пункт \”Кольорові баки\”. Викладач мужієвської ЗОШ разом із вихованцями здали відсортовану вторинну сировину. Тут і пляшки, і кришки, залізні банки, скло та відпрацьовані батарейки.

Також до сортування сміття долучилися і представники АЗС \”ОККО\” у Берегові. Вони привезли на сортувальну базу 150 кг. картону та 30 кг. поліетилену. Жоден із них не попросив компенсації за здану сировину, а внесли свій вклад у чистоту Закарпаття в цілому.

\"\"/

Нагадаємо, що нещодавно до пункту прийому \”Кольорові баки\” принесли 300 кг. скляних банок із Боржави. Mukachevo.net

Джерело: http://www.mukachevo.net/ua/news/view/799655?fbclid=IwAR3qbwbBlnQc6exEyikypdGYtN63hjC6smdXUC-QESYS07B2yGQd0X4-ldQ

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в