В Індії за півдня посадили 66 млн дерев

Спостерігачі від Книги рекордів Гіннесса стежили за цією екологічною акцією

\"<p
В Індії за півдня посадили 66 млн дерев, фото Getty

В Індії в рамках великомасштабної екологічної акції близько 1,5 млн добровольців висадили за півдня більш 66 млн дерев уздовж річки Нармада в штаті Мадхья-Прадеш, повідомляє в понеділок газета \”Індепендент\”.

Спостерігачі від Книги рекордів Гіннесса стежили за цією екологічною акцією. Найближчим часом вони приймуть рішення про визнання або невизнання рекорду.

Торік добровольці з індійського штату Уттар-Прадеш встановили світовий рекорд, посадивши більше 50 млн дерев за один день.

Індія стоїть на четвертому місці за обсягом викидів вуглекислого газу в атмосферу. Відповідно до Паризької угоди по клімату, Індія зобов\’язалася збільшити площу лісів на 95 млн гектарів до 2030 року з метою боротьби зі зміною клімату.

http://ukr.segodnya.ua/world/v-indii-za-poldnya-posadili-66-mln-derevev-1034873.html

Поділитись:

Архіви:

Більше записів:

Екологія оживає на сцені

Учні Ясінянського ЗЗСО І–ІІІ ст. №1 перетворилися на юних акторів і через казки та вистави розповіли про важливість збереження природи,

Екодетективи на варті природи

Врятувати планету – саме таку місію отримали діти з літнього табору при Ужгородському ліцеї «Лідер» під час інтерактивного заняття в